opushteno
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

opushteno

Dobrodosli na forum OPUSHTENO :) Opustite se i uzhivajte ;*
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Shkolske ludorije :)

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Indy
Administrator
Indy


Broj poruka : 35
Godina : 34
Datum upisa : 19.02.2007

Shkolske ludorije :) Empty
PočaljiNaslov: Shkolske ludorije :)   Shkolske ludorije :) Icon_minitimeČet Mar 01, 2007 10:24 am

Imate li neshto iz srednje shkole shto pamtite ? Neka smijeshna scena ..tuzhna..strashna ? Very Happy

Ja pamtim dosta toga, svaki dan se deshavaju scene samo takve al nikad necu
zaboraviti gospodjicu Tanju Djurovic shto me stalno slala kod psihijatra
ovim putem je pozdravljam i zhelim joj srecnu ovu Novu Godinu
nisam imala kako da joj chestitam ebi ga nadam se da ce mi oprostiti Laughing Razz

A ima josh toga dostaaa...nego prvo vas da chujem Exclamation Wink
Nazad na vrh Ići dole
https://opushteno.editboard.com
PeRfeCT^GirL
Administrator
PeRfeCT^GirL


Broj poruka : 51
Godina : 35
Datum upisa : 20.02.2007

Shkolske ludorije :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Shkolske ludorije :)   Shkolske ludorije :) Icon_minitimePet Mar 02, 2007 4:31 am

Najjace scene u srednjoj skoli su mi se desile na casu poznavanje robe kod Sonje Paspalj...
Jadna zena koliko je izludjela sa nama pocela je da gleda u jednu tacku po 10 minuta.Jednu scenu na njenom casu nikad necu zaboravit kad smo je gadjali plocicama iz zadnje klupe,ona jadna ne zna sta je snaslo zaleti od pocetka ucionice,mislis da ce te zgromit ,a ona dodje do tvoje klupe i stane i gleda te....ina kraju samo se vrati do svoje klupe uzme torbicu i dnevnik i ode kod direktora ,a njega hvala bogu nikad nema u skoli ...ma ima svaceg u srednjoj skoli ...da mi se vratit samo 2 dana da napravim sa svojom ekipom show i da nastavim dalje lol!
Nazad na vrh Ići dole
https://opushteno.editboard.com
Dark_Side
Moderator
Dark_Side


Broj poruka : 25
Godina : 37
Localisation : Kotor
Datum upisa : 22.02.2007

Shkolske ludorije :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Shkolske ludorije :)   Shkolske ludorije :) Icon_minitimeNed Mar 04, 2007 5:39 pm

e mi smo na casu engleskog ne znam kako se zove profesorica tj zaboravio sam uzeli telefon...i kako to biva kod nas na zemlji tehnologija iz dana u dan napreduje pa su i telefoni dobili opciju za snimanje odredjenog zvuka Very Happy i sto ce ti bit...snimino mi na tel svakakve psovke jelte i stavimo tel na sijalice u ucionicu Smile to nije bila klasicna sijalica nego ona neonska...napredujemo iz dana u dan mora se priznat! i kako to u skolu obicno biva pocinje cas svi sijedamo a telefon na vr' sijalice sakriven da se ne vidi fala bogu. i veli profesorica da ce da ispituje i mi brze bolje obrni broj da ovaj telefon pocne zvonit tj psovat s plafona Very Happy i ona sva u cudu..."Ko je psovao?" mi cutimo a ona opet "Ko je psovao pitam?" i isqlira ona tu...poslije 5min opet ista stvar i tako 3-4 puta za redom dok nije popustila psihicki i izasla placuci s casa Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Shkolske ludorije :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Shkolske ludorije :)   Shkolske ludorije :) Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Shkolske ludorije :)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
opushteno :: Zabava :: Tinejdzerski Club-
Skoči na: